facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Honda civic 10 gen 2017

Splošne informacije, mnenja, izkušnje in podobno na temo Honda.

Moderator: Blue Angels

Re: Honda civic 10 gen 2017

OdgovorNapisal/-a valiant » 13 jan 2022 10:30

Akul je napisal/-a:
valiant je napisal/-a:A je komu (že) uspelo brezžično (BT) povezati z Android Auto na telefonu?
Že nekaj časa mi Android Auto na telefonu ob BT povezavi z avtom zazna, da bi se lahko povezal, vendar ga avto ne najde.

Jaz bi pa vprašal, kaj pridobiš s tem če povežeš telefon z avtomobilom? Ali je to mišljeno da poslušaš glasbo ki je na telefonu ali kaj?

Meni je predvsem do navigacije (google maps ali waze), pa sporočanje (sms...). Določene apps na telefonu so prilagojene za avto-zaslon...malo prebrskaj forume za apps, ki to podpirajo, mogoče najdeš kaj uporabnega.
Honda Civic 1.5 VTEC Turbo Sport 2019 (White Orchid Pearl)
Honda Accord 2.0 VTEC Sport 2008 (White)
Honda Prelude 2.0 VTEC 1994 (White)
Uporabniški avatar
valiant
Uporabnik

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Akul » 13 jan 2022 11:30

Meni je predvsem do navigacije (google maps ali waze), pa sporočanje (sms...). Določene apps na telefonu so prilagojene za avto-zaslon...malo prebrskaj forume za apps, ki to podpirajo, mogoče najdeš kaj uporabnega.

Aha, no moram reč da meni navigacija v letniku 2021 zelo dobro dela. SMS sporočil mi na kraj pameti ne pade da bi jih pisal med vožjo ne na telefonu niti na avto zaslonu. Tako da za mene je to brezpredmetno.
Uporabniški avatar
Akul
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a eljuero » 14 jan 2022 07:09

Kdo pa piše SMS med dejansko vožnjo? Priročna funkcija pa ko stojiš in imaš telefon kje v torbi.
Uporabniški avatar
eljuero
Uporabnik

Prejšnja

Vrni se na Splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov