Nice job!
Kolko pa udari po žepu takle "projektič"?
Rok wrote:Mamo že...
Nice robus 600
Rok kje si pa kupil pogon in koliko te je prišlo?
Kia je zakon!!!
mene tudi to zanimageggy wrote:Nice job!
Kolko pa udari po žepu takle "projektič"?
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
glede pogona vrat:
okoli 650€ z vsem kar smo rabili...
še par slikic čeljusti:



speskano:



pobarvano in delno sestavljeno:




glede cene: tam okoli 130€ + morebitni stroški menjave in nabave tesnil, batka, montaža...
vmes smo se pa še mal zafrkaval z streho:




zamenjati je bilo treba zadnje "okno" in še par stvari...
okoli 650€ z vsem kar smo rabili...
še par slikic čeljusti:



speskano:



pobarvano in delno sestavljeno:




glede cene: tam okoli 130€ + morebitni stroški menjave in nabave tesnil, batka, montaža...
vmes smo se pa še mal zafrkaval z streho:




zamenjati je bilo treba zadnje "okno" in še par stvari...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
se mi je zdelo na prvi sliki mal pretemno za kawasaki barvo, pa zdej vidm pravo barvo ker moje so tud kawasaki barva sam je navadna 2k barva ni tista z lakom
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
tale je z perlo:

ti maš pa najbrš klasiko:


ti maš pa najbrš klasiko:

Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Škoda, da niste dal na S-ko facelift okna, ki je že steklen in ogrevan 
M EVO IX
H ACCORD CN1
H CIVIC EK4 - ex
H CIVIC TYPE-S - ex
H ACCORD CN1
H CIVIC EK4 - ex
H CIVIC TYPE-S - ex
res je js mam klaskio ninja barva
:D za to perlo pa sploh vedu nism
drgac pa lepa barva cigava je pa s-ka??
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
no sedaj veš
glede šipe sploh nism vedu da obstaja steklena... itak je pa težja in itak je lastnik prinesel tako kot je pač serijska... mogoče sploh nebi pasala... drugače pa da zamenjaš okno rabiš prijatelja in vsaj 8 ur dela... moraš pa pol avta razdret... da ne govorimo o ceni delov za S2000...
še neki narejeno:
za našo novo drsno ograjo, 2 kolesa, vsak ima 2 ležaja in vsak ležaj zdrži 1600kg... kolesa in prav tako letev na tleh so iz INOX-a tako, da ne bo rjavelo ker enostavno grdo zgleda... kolesa so fi 110mm


niso še čisto končana, par detajlov fali...
glede šipe sploh nism vedu da obstaja steklena... itak je pa težja in itak je lastnik prinesel tako kot je pač serijska... mogoče sploh nebi pasala... drugače pa da zamenjaš okno rabiš prijatelja in vsaj 8 ur dela... moraš pa pol avta razdret... da ne govorimo o ceni delov za S2000...
še neki narejeno:
za našo novo drsno ograjo, 2 kolesa, vsak ima 2 ležaja in vsak ležaj zdrži 1600kg... kolesa in prav tako letev na tleh so iz INOX-a tako, da ne bo rjavelo ker enostavno grdo zgleda... kolesa so fi 110mm


niso še čisto končana, par detajlov fali...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
hohoho, hudo si naredu kolesa
do konc teda bo pa se zame fertik ane?

do konc teda bo pa se zame fertik ane?
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
Honda Accord Coupe 1985
lepo, me prav zanima kak dolgo pol tako lepe čeljusti ostanejo 
Street Legal Honda Team
Ja, bravoDevil wrote:hohoho, hudo si naredu kolesa![]()
"F*ck stock cars, choose a life of fun in the first row"
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
Devil a ti boš mel tud taka kolesa,na avtu? 
Adria Drift Series www.adriadriftseries.com
kua je teb luštn k maš orodje ej 
Najraje pedenam svojo rjavico 6gen civica 1.4 v 1.5 da bo letu k integra.. Joj prejoj
A se men sam zdi, al so res sam štajerci na hondaforumu?
A se men sam zdi, al so res sam štajerci na hondaforumu?
Ali niso te čeljusti iz aluminija, ter da jih baje ni dobro peskati? Tako sem slišal pa me zanima če je to res.
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Type-R - http://www.Type-R.si
Te čeljusti so guss in jih komot peskaš. Peskat ne smeš brembotovih 4,6,8 (
) batnih čeljusti, ki so iz aluminija. 
No enake čeljusti smo hoteli leto nazaj peskati, pa je človek ki je imel doma napravo za peskanje rekel da so iz aluminija in da se jih ne sme peskat. Ali se da speskati, brez da bi odstranjeval oz uničil gumice?
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Type-R - http://www.Type-R.si
Čeljusti se peska sestavljene, se pravi z gumicami vred. 
če gumica ne zdrži peskanja je itak fuč... tako jih recimo stestiraš... ponavadi se da kar sestavljene, samo luknje se zamaši da ne gre ravno v notranjost čeljusti pesek... je pa nuja da jo potem razstaviš da morebitna zrna ven dobiš... drgač pa ni nujno da jih peskaš z peskom.
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Takšne je sedanje stanje na dvorišču:


Idila:




Malo slik ko s va z rokom menjala streho, filter za gorivo itd. na S-ki:











A bit of Gay Porn:

Pa še mal umetnosti:




Idila:




Malo slik ko s va z rokom menjala streho, filter za gorivo itd. na S-ki:











A bit of Gay Porn:

Pa še mal umetnosti:


Information
Moderators
