Meni se je tudi poznalo ko sem menjal sklopko se je dost lepš šaltalRok wrote:
Zamenjal sem še sklopko z Exedy in vgradil lažji vztrajnik (se pozna!)
S,RS
Da še kak "sekret" nalimam gor:


Veste kako ima delsol? No pri američanih dobiš, kot original orodje, ene male gedorce pa torx nastavek, pa šravfaj če hočeš bit brez strehe...

Amerika vs Europa (če odmislimo malo razlike v letih):
Bmw: 5.0L 300hp

Corvette: 5.7L 235hp

Števčki:

Še malo zvoka:
Group shot:



Veste kako ima delsol? No pri američanih dobiš, kot original orodje, ene male gedorce pa torx nastavek, pa šravfaj če hočeš bit brez strehe...

Amerika vs Europa (če odmislimo malo razlike v letih):
Bmw: 5.0L 300hp

Corvette: 5.7L 235hp

Števčki:

Še malo zvoka:
Group shot:

Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Si bil pri žlahti?! 
Honda don't need V8 cause, Honda got VTEC ;)
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!
Ufff ti ***** corvetta je zakon, škoda da ni C3 tisto pa mi je legendaren avto, bi ga takoj zamenjal za mojo VTIjko hehehe.
http://www.youtube.com/watch?v=b9cCkbcf ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala tudi Urošu za izposojo GoPro HERO 2 kamere... http://www.snemaj.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala tudi Urošu za izposojo GoPro HERO 2 kamere... http://www.snemaj.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
E30 325i---drift car
Civic HB VTi---ex
Civic Type R ´05---ex
Volvo V70 D5 ´05
www.fk-automotive.si www.xenon-kit.si
Civic HB VTi---ex
Civic Type R ´05---ex
Volvo V70 D5 ´05
www.fk-automotive.si www.xenon-kit.si
Uf tole pa ste ga dobro rajdali, I like your driving style, mašino pa imaš tudi pravo 
Mmmmm

Sicer že nekaj časa nazaj, but anyway

Sicer že nekaj časa nazaj, but anyway
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Drek od dreka avto, ki pa ima gullwing vrata
Samo zaradi tega je cool pa čeprav kopira.
Kul je zarad filmov
Pa ker je iz rostfraja, pa ker hud zgleda...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
a si pogledu če ni bil notr michael J fox 
VAG odklepanje funkcij, pošlji PM
Danes sem pri bencinski Podsmreka na prikolici videl tvojga (bivšega) oranžnega civica. Zdej je zelen. 
Honda don't need V8 cause, Honda got VTEC ;)
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!







vec se mi pa ne da..
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
a je to slučajno Y-57M barva? Sunburst yellow metallic?
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
oznake ne vem, kuker je men znan je od focusa rs zelena barva
lp
lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp
Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstr
Vse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!
Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstr
po slikah je daleč od focusove... ga ma sosed pa ga gledam usak dan
mogoce pa slike lazejo
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
Information
Moderators