User avatar
ModeratoR
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
oranzna ji je bol pasala....

drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal :zakon:
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Pristavc wrote:Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp :D

Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstr :D Vse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!

Avto ni več v moji lasti, sem ga prodal. Vse kar se dela na najemu je zasluga novega lastnika.

Hvala :)
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Rok wrote:
Pristavc wrote:Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp :D

Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstr :D Vse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!

Avto ni več v moji lasti, sem ga prodal. Vse kar se dela na najemu je zasluga novega lastnika.

Hvala :)
Kaj pa je sploh bilo s tem tvojim avtomobilom? Ker kolker se spomnim nekaj let nazaj je bil takrat zelo lep in mislim da tudi dokončan (al pa tud ne :D ). Kaj pa se je potem zgodilo da je tako končal? Aja in kje sta sedaj tisti hondi iz most wanted teama (civic,crx)?
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
ta ki ima zeleno zdej, njegov bratranec pa ostali dve :)

tko da so use 3 pri isti družini :D
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
rok ce ne zamiris, se neki tvojga dela..

skratka mojster si!!
se 1x hvala..
Image
Image
Image
Image
Image
:rockon:
lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....

CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
hehe :) te čeljusti pa res dobr ratajo, tko da, ko bom čeljusti obnavljal vem kam bom dal obnovit! h Roku! :D Care! :rockon:
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
rok je picajzl, pa zna nardit, pa pol izdelki ga ne zanimajo..
on je taprav naslov za obnavlat zadeve :D
lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....

CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Devil wrote:oranzna ji je bol pasala....

drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal :zakon:
Agreed.
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
fino zgleda :) . kolko bi pa kaj računal za tako obnovo zadnjih čeljusti?
"It's always something"
EP3 R-29028
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Zaenkrat me ful baše čas za take stvari, drugače je pa cena za 2 čeljusti okoli 70€ za barvanje, cinkanje in obnovo vendar brez novih gumic, za gumice se pač plača material.
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Uporabnik
Re:
DOMINIK wrote:Bosanke oz. opažne plošče imam jaz stalno na zalogi(nove) Tako če jih kdo rabi naj me kontaktira na pm !!! Za hondaše popust!! :D :lol:
Hoj, Ali imaš tudi debelino 21 mm? Lp
Post Reply

Information

Moderators

Blue Angels