samo še nekaj za primerjavo. Če že primerjate voznika na "enakem" materialu, Rossija in Edwardsa. Kako to da ima Capirossi trenutno 38 točk, 3 več kot Edwards (Edo bi jih imel več, če ne bi šlo nekaj narobe na prejšnji, dežni dirki; spet ČE). Res da Capirossi nekaj stagnira po rojstvu otroka, vendar z istim motorjem kot ga ima Stoner bi človek pričakoval da bo ... tretji v skupnem seštevku

če je že ducati tako hudoooooo dober motor in stoner čisto brez talenta in sposobnosti.
In ja, ne morem si kaj, rossi je v mojih očeh odličen voznik, se je že vpisal v zgodovino motociklizma in upam da bo kako vrstico še dodal, pa vendar. Vsakič ko berem ali poslušam kakega njegovega fanatičnega navijača

se trudim mu pokazat da so še drugi dirkači, ki so ravno tako dobri da se kosajo z njim. Je pa res da do sedaj bolj muhe enodnevnice, on pa svojo vrhunsko formo kaže že kar nekaj sezon.
Še enkrat: kdor se je sposoben kvalificirat na motogp tekmo je vrhunski voznik v svetovnem merilu. Za zmago pa mora še odpeljati celo tekmo brez večjih napak in ne mi govort da človek, ki je tega sposoben nima talenta, da se je le vsedel na trenutno boljši motor od konkurence, dodal gas in pritiskal bremzo, vmes ga pa že eneparkrat založil na koleno. In iz tega razloga mislim da ti delaš krivico talentu, brez da bi argumentiral zakaj ni talent. Pejt se peljat, pa boš videl koliko talenta je potrebno za vsako sekundo dol na dirkališču. V motogp razredu pa talente ločujejo stotinke in tisočinke.
motogp.com kanal je plačljiv