Uporabnik
jacko25 wrote:TDI!
8) 8)
User avatar
Uporabnik
Esi 8)
Za povečanje penisa si preprosto kupite [url=http://www.youtube.com/watch?v=rLBZnjhuphA]BMW[/url] in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
User avatar
Uporabnik
Vrtelo Letelo :) wrote:Esi 8)
x2 Ti ni nkol dougcajt če ne druzga k gledaš nivo olja! :wink:
Ad aspera per astra!
User avatar
Uporabnik
Trosilca prodaš pa maš za enih par ESIjev :lol:
=)
User avatar
Dorifto
Danes se je skoraj zgodila tragedija. Roku se je zagozdila roka v cevi ker mu je noter padlo 10 centov in potem se je stegnil v cev po kovanec,ko pa je kovanec končno prijel v pest roka ni hotela več iz cevi. Crx delsol je nato začel razmišljati s kakšno matematično formulo bi osvobodil Rokovo roko,Fortisu se pa itak je*e za cel svet in se je vsedu da vid razplet nesreče. Do noči ga še niso rešili zato se mi ni dalo več tam stati in sem šel domov...

Image



:lol: :lol: :lol:
E30 325i---drift car
Civic HB VTi---ex
Civic Type R ´05---ex
Volvo V70 D5 ´05
www.fk-automotive.si www.xenon-kit.si
User avatar
Uporabnik
ahaha :f_appl: :f_trude: :mrgreen:
I [color=red]♥[/color] my Honda
Prelude
User avatar
Miss Olympia
Damo je debel :twisted: :twisted:

Sam morm priznt, da je blo fajn mal posedet :D :D :D
"F*ck stock cars, choose a life of fun in the first row"
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
User avatar
Uporabnik
ehehe 10 centov :lol:
"Mislite sami in ne hodite za drugimi po njihovih stopinjah." - Soichiro Honda
User avatar
Major Painintheass
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :D :D :D

tok se že dolg nism nasmeju :lol:

huda fotka :D
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Ta je pa res dobra... :D :D


Je spustu pol teh 10centov iz roke? :twisted:
User avatar
Uporabnik
sj se dobr da se ni ker spremenu v azerbajčana pa mu odrezu roko z tisto tavelko flekso k je iza delsola :D :D :D
JapanZek
buahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: Matr Damo dobr si napisal. Spisano ko pravljica o Rdeči kapici :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ModeratoR
kwa je zdej to rok!?!? kako se pusca stemarco?!?! k cefur si! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
User avatar
Major Painintheass
Devil wrote:kwa je zdej to rok!?!? kako se pusca stemarco?!?! k cefur si! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Ne skrb, sej sm jo vrgu :twisted:
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Perko zgleda ko en četnik z uno brado :lol: :lol:

Rokson, a si plav stroj že slikal poštrihan? Dej fotke gor ASAP 8)
User avatar
Major Painintheass
Neki jih pa je :D :D
Image
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Major Painintheass
Eddy wrote: Rokson, a si plav stroj že slikal poštrihan? Dej fotke gor ASAP 8)
Just for you. One semi-gloss s.kret :D :D

Image
Image
Image
Image
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
U *****, sata rastura 8)
Uporabnik
E30...porno!!! 8)
User avatar
Uporabnik
zanimiva pec... :lol:
Opustena trenerka sa flekama od cvaraka
Post Reply

Information

Moderators

Blue Angels