drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal
oranzna ji je bol pasala....
drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal
drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
Honda Accord Coupe 1985
Pristavc wrote:Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp![]()
Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstrVse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!
Avto ni več v moji lasti, sem ga prodal. Vse kar se dela na najemu je zasluga novega lastnika.
Hvala
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Kaj pa je sploh bilo s tem tvojim avtomobilom? Ker kolker se spomnim nekaj let nazaj je bil takrat zelo lep in mislim da tudi dokončan (al pa tud neRok wrote:Pristavc wrote:Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp![]()
Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstrVse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!
Avto ni več v moji lasti, sem ga prodal. Vse kar se dela na najemu je zasluga novega lastnika.
Hvala
ta ki ima zeleno zdej, njegov bratranec pa ostali dve 
tko da so use 3 pri isti družini
tko da so use 3 pri isti družini
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
rok ce ne zamiris, se neki tvojga dela..
skratka mojster si!!
se 1x hvala..





lp
skratka mojster si!!
se 1x hvala..





lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
hehe
te čeljusti pa res dobr ratajo, tko da, ko bom čeljusti obnavljal vem kam bom dal obnovit! h Roku!
Care! 
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
rok je picajzl, pa zna nardit, pa pol izdelki ga ne zanimajo..
on je taprav naslov za obnavlat zadeve
lp
on je taprav naslov za obnavlat zadeve
lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
Agreed.Devil wrote:oranzna ji je bol pasala....
drgac pa lepo vidt da se bo avto dokoncal
fino zgleda
. kolko bi pa kaj računal za tako obnovo zadnjih čeljusti?
"It's always something"
EP3 R-29028
EP3 R-29028
Zaenkrat me ful baše čas za take stvari, drugače je pa cena za 2 čeljusti okoli 70€ za barvanje, cinkanje in obnovo vendar brez novih gumic, za gumice se pač plača material.
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Hoj, Ali imaš tudi debelino 21 mm? LpDOMINIK wrote:Bosanke oz. opažne plošče imam jaz stalno na zalogi(nove) Tako če jih kdo rabi naj me kontaktira na pm !!! Za hondaše popust!!![]()
Information
Moderators