User avatar
Uporabnik
cazanova wrote:zanimiva pec... :lol:
"pro" verzija 8) :lol:
Yogo
User avatar
Major Painintheass
cazanova wrote:zanimiva pec... :lol:
jah pač drugače ne gre... sj nism ličar... :D
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Admin desu.
U SUCK! :lol:
2003 Porsche 911 Carrera
1998 Audi TT 1.8T

www.perkophotography.com
User avatar
Miss Olympia
Rok wrote:
cazanova wrote:zanimiva pec... :lol:
jah pač drugače ne gre... sj nism ličar... :D
kaj bi šele blo, da bi mel vrata odprta in bi šla vsa ta barva v delavnco. To bi pa blo za pucat. :twisted:
"F*ck stock cars, choose a life of fun in the first row"
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
User avatar
Major Painintheass
Še eknrat hvala k si mi pomagu pucat delavnico :lol:



STUPID 2K barva!!! :x :D



http://www.youtube.com/watch?v=emM_juVd ... re=related
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Major Painintheass
da še mal napišem o bmwju:

avto je namenjen za drift, barva je laguna seca modra, havba je črna, vse skupaj je pol mat...

glede na to, da sem prvič barval cel avto je izpadlo ful dobr za moje pojme, eje 3-4 večje smetke so gor in to je to... če nebi bila barva mat bi se jih brez problema spoliralo in bi bilo perfect... tako, da ubistvu sem se že odloču da bomo še kak avto barvali tukaj ker je ful uredu...

barvo sta izbrala lastnika (jest nism nč kriv :lol: ) in je taka, da se, da avto čimhitreje popravit ob morebitnih poškodbah...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Se mi sam zdi al se pri mat barvi celo smetke zlo manj vidijo... :roll:
Opustena trenerka sa flekama od cvaraka
User avatar
Major Painintheass
cazanova wrote:Se mi sam zdi al se pri mat barvi celo smetke zlo manj vidijo... :roll:
pri mat se smetke malo manj vidijo ja samo lakirano barvo pa lahko poliraš in jih ni več...

zakaj pa zavijaš z očmi?
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Rok wrote:
cazanova wrote:Se mi sam zdi al se pri mat barvi celo smetke zlo manj vidijo... :roll:
pri mat se smetke malo manj vidijo ja samo lakirano barvo pa lahko poliraš in jih ni več...

zakaj pa zavijaš z očmi?
Jah poliras lahko ze, sam vse do ene mere.. :wink:
Ura ni glih moja pa mi oci bezijo malo... :lol: nisem bil preprican da moja trditev oz.vprasanje drzi.. :wink:
Opustena trenerka sa flekama od cvaraka
User avatar
Major Painintheass
No pač če lih metulj not v laku pristane ga boš težko vn spoliral :lol: :D


drugače se pa kr da... itak je pa to avto za drift in bo čez par tednov na strehi 8)
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Miss Olympia
Rok wrote: drugače se pa kr da... itak je pa to avto za drift in bo čez par tednov na strehi 8)
No ja, če ne bo na strehi bo pa v gumah :D
"F*ck stock cars, choose a life of fun in the first row"
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
User avatar
Dorifto
Fortis wrote:
Rok wrote: drugače se pa kr da... itak je pa to avto za drift in bo čez par tednov na strehi 8)
No ja, če ne bo na strehi bo pa v gumah :D
NEVER! Avto je še v PRVI barvi letos...!!! 8)
E30 325i---drift car
Civic HB VTi---ex
Civic Type R ´05---ex
Volvo V70 D5 ´05
www.fk-automotive.si www.xenon-kit.si
User avatar
ModeratoR
jst pravm da bo prva buska zadnji levi bok!

a cmo stave pobirat? :D
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
User avatar
Uporabnik
Rok wrote:Neki jih pa je :D :D
Image
lepo, 3 jutri odpeljem :wink:
Street Legal Honda Team
User avatar
Uporabnik
Zdej sm se pa res nasmejel, svaka čast 8) :lol: :lol: :lol:

Aja pa damotu tut :P :lol: :lol: :lol:
Za povečanje penisa si preprosto kupite [url=http://www.youtube.com/watch?v=rLBZnjhuphA]BMW[/url] in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
User avatar
Uporabnik
pa en inverter za plazmo še za mene :)
User avatar
Admin desu.
Evo, finished product:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
2003 Porsche 911 Carrera
1998 Audi TT 1.8T

www.perkophotography.com
JapanZek
kuul 8)
User avatar
Uporabnik
aha zdj se pa neki druzga začne delat če prov vem? 8)
User avatar
Uporabnik
.
Pohvale za trud. Zelo lepo je tole ispadlo.
Post Reply

Information

Moderators

Blue Angels