User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
Nice job!
Kolko pa udari po žepu takle "projektič"?
User avatar
Uporabnik
Re:
Rok wrote:Mamo že...

Nice robus 600

Image

Rok kje si pa kupil pogon in koliko te je prišlo?
Kia je zakon!!!
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
geggy wrote:Nice job!
Kolko pa udari po žepu takle "projektič"?
mene tudi to zanima :)
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
glede pogona vrat:
okoli 650€ z vsem kar smo rabili...


še par slikic čeljusti:

Image

Image

Image

speskano:

Image

Image

Image

pobarvano in delno sestavljeno:

Image

Image

Image

Image

glede cene: tam okoli 130€ + morebitni stroški menjave in nabave tesnil, batka, montaža...


vmes smo se pa še mal zafrkaval z streho:

Image

Image

Image

Image

zamenjati je bilo treba zadnje "okno" in še par stvari...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
se mi je zdelo na prvi sliki mal pretemno za kawasaki barvo, pa zdej vidm pravo barvo ker moje so tud kawasaki barva sam je navadna 2k barva ni tista z lakom
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
tale je z perlo:

Image

ti maš pa najbrš klasiko:

Image
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Fotr Admin
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
Škoda, da niste dal na S-ko facelift okna, ki je že steklen in ogrevan :)
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
res je js mam klaskio ninja barva :D:D za to perlo pa sploh vedu nism :shock: :D drgac pa lepa barva cigava je pa s-ka??
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 14.4.10 - str: 53)
no sedaj veš :D

glede šipe sploh nism vedu da obstaja steklena... itak je pa težja in itak je lastnik prinesel tako kot je pač serijska... mogoče sploh nebi pasala... drugače pa da zamenjaš okno rabiš prijatelja in vsaj 8 ur dela... moraš pa pol avta razdret... da ne govorimo o ceni delov za S2000...


še neki narejeno:

za našo novo drsno ograjo, 2 kolesa, vsak ima 2 ležaja in vsak ležaj zdrži 1600kg... kolesa in prav tako letev na tleh so iz INOX-a tako, da ne bo rjavelo ker enostavno grdo zgleda... kolesa so fi 110mm

Image

Image

niso še čisto končana, par detajlov fali...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
ModeratoR
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
hohoho, hudo si naredu kolesa :f_appl:

do konc teda bo pa se zame fertik ane? :mrgreen: :twisted:
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
lepo, me prav zanima kak dolgo pol tako lepe čeljusti ostanejo :D
Street Legal Honda Team
User avatar
Miss Olympia
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Devil wrote:hohoho, hudo si naredu kolesa :f_appl:
Ja, bravo :mrgreen:
"F*ck stock cars, choose a life of fun in the first row"
Rižar s stilom
--------------------------
Civic HB VTi '97
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Devil a ti boš mel tud taka kolesa,na avtu? :lol:
Adria Drift Series www.adriadriftseries.com
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
kua je teb luštn k maš orodje ej 8)
Najraje pedenam svojo rjavico 6gen civica 1.4 v 1.5 da bo letu k integra.. Joj prejoj

A se men sam zdi, al so res sam štajerci na hondaforumu?
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Ali niso te čeljusti iz aluminija, ter da jih baje ni dobro peskati? Tako sem slišal pa me zanima če je to res.
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Type-R - http://www.Type-R.si
User avatar
Admin desu.
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Te čeljusti so guss in jih komot peskaš. Peskat ne smeš brembotovih 4,6,8 ( :lol: ) batnih čeljusti, ki so iz aluminija. :wink:
2003 Porsche 911 Carrera
1998 Audi TT 1.8T

www.perkophotography.com
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
No enake čeljusti smo hoteli leto nazaj peskati, pa je človek ki je imel doma napravo za peskanje rekel da so iz aluminija in da se jih ne sme peskat. Ali se da speskati, brez da bi odstranjeval oz uničil gumice?
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Type-R - http://www.Type-R.si
User avatar
Admin desu.
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Čeljusti se peska sestavljene, se pravi z gumicami vred. :wink:
2003 Porsche 911 Carrera
1998 Audi TT 1.8T

www.perkophotography.com
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
če gumica ne zdrži peskanja je itak fuč... tako jih recimo stestiraš... ponavadi se da kar sestavljene, samo luknje se zamaši da ne gre ravno v notranjost čeljusti pesek... je pa nuja da jo potem razstaviš da morebitna zrna ven dobiš... drgač pa ni nujno da jih peskaš z peskom.
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Admin desu.
Re: Rokov topic (update 30.4.10 - str: 54)
Takšne je sedanje stanje na dvorišču:
Image

Image

Idila: 8)
Image

Image

Image

Image

Malo slik ko s va z rokom menjala streho, filter za gorivo itd. na S-ki:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

A bit of Gay Porn: :lol: :lol:

Image

Pa še mal umetnosti:

Image

Image
2003 Porsche 911 Carrera
1998 Audi TT 1.8T

www.perkophotography.com
Post Reply

Information

Moderators

Blue Angels