User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 05.08.10 - str: 58)
Rok wrote:
Zamenjal sem še sklopko z Exedy in vgradil lažji vztrajnik (se pozna!)
Meni se je tudi poznalo ko sem menjal sklopko se je dost lepš šaltal :rotfl:
S,RS
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 05.08.10 - str: 58)
Da še kak "sekret" nalimam gor:

Image

Image

Veste kako ima delsol? No pri američanih dobiš, kot original orodje, ene male gedorce pa torx nastavek, pa šravfaj če hočeš bit brez strehe...

Image

Amerika vs Europa (če odmislimo malo razlike v letih):

Bmw: 5.0L 300hp

Image

Corvette: 5.7L 235hp

Image


Števčki:

Image

Še malo zvoka:



Group shot:

Image
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Si bil pri žlahti?! :D
Honda don't need V8 cause, Honda got VTEC ;)
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Dobri "sekreti" hehe :zakon:
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Ufff ti ***** corvetta je zakon, škoda da ni C3 tisto pa mi je legendaren avto, bi ga takoj zamenjal za mojo VTIjko hehehe.
User avatar
Dorifto
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
http://www.youtube.com/watch?v=b9cCkbcf ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala tudi Urošu za izposojo GoPro HERO 2 kamere... http://www.snemaj.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
E30 325i---drift car
Civic HB VTi---ex
Civic Type R ´05---ex
Volvo V70 D5 ´05
www.fk-automotive.si www.xenon-kit.si
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Uf tole pa ste ga dobro rajdali, I like your driving style, mašino pa imaš tudi pravo :zakon:
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Mmmmm

Image

Sicer že nekaj časa nazaj, but anyway :rockon:
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Drek od dreka avto, ki pa ima gullwing vrata :) Samo zaradi tega je cool pa čeprav kopira.
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Kul je zarad filmov :P Pa ker je iz rostfraja, pa ker hud zgleda...
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
in ker ima renojev - pežo motor :lol:
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
pa ker je redek :wink:
S,RS
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
a si pogledu če ni bil notr michael J fox :D
VAG odklepanje funkcij, pošlji PM
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Danes sem pri bencinski Podsmreka na prikolici videl tvojga (bivšega) oranžnega civica. Zdej je zelen. :roll:
Honda don't need V8 cause, Honda got VTEC ;)
Hitrost ne ubija ampak zaviralna pot!!
User avatar
Major Painintheass
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
:rockon: Sam da se dogaja... :D
Servis in prodaja električnega in bencinskega orodja: www.masinca.si
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

vec se mi pa ne da.. :P
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....

CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
a je to slučajno Y-57M barva? Sunburst yellow metallic?
------- ------ ----- ---- --- -- -
SunLight Yellow... 1999... EJ9
ブルードラゴン
- -- --- ---- ----- ------ -------
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
oznake ne vem, kuker je men znan je od focusa rs zelena barva
lp
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....

CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
Končno preprou vseh tvojih 67 strani,brou sm glih ene 3 ure skp :D

Morm pa res rečt da si res strokovnjak,ne majstr :D Vse pohvale iz moje strani,ter keep up the good work!
User avatar
Uporabnik
Re: Rokov topic (update 31.10.11 - str: 66)
po slikah je daleč od focusove... ga ma sosed pa ga gledam usak dan :D mogoce pa slike lazejo
civic bingo 97´ `tuned´ ex
civic ek4 98´ ex
dc2 ex
WRX STI banging
Post Reply

Information

Moderators

Blue Angels